Wesele zimą

Kiedy powinno organizować się wesele? Czy ulegać powszechnym trendom i zdecydować się na imprezę w sezonie weselnym, czyli wiosną lub latem? Trzeba przyznać, że na tę porę decyduje się większa ilość par, która obawia się kapryśnej pogody. W szczególności latem wszystko powinno być prawie idealnie, aczkolwiek czasem słońce za mocno praży.

Zimowe wesele

Wiele par urządza swoje śluby jesienią, kiedy na drzewach można znaleźć piękne kolory liści. A czy wesele zimą to dobry pomysł? Jak najbardziej! Wesele zimową porą to również dobry moment na to, aby powiedzieć sobie tak. Co prawda, mała liczba par uznaje, że chce ślubować, kiedy na dworze rządzi mróz. Trzeba przyznać, że ta pora roku ma w sobie coś magicznego, dzięki czemu cała ceremonia ma naprawdę wyjątkową oprawę.

Wesele w tej porze roku zalecane jest również z tych względów, jeżeli ktoś musi uważać na finanse. W zimie ceny za osoby spadają w wielu miejscach, dzięki czemu za całość imprezy będziemy mogli zapłacić jeszcze mniejszą kwotę. Przykładowo za jedną osobę zamiast zapłacić 250 zł za osobę możemy zapłacić tylko 150 zł za jeden talerzyk. Są to naprawdę znaczne oszczędności, aczkolwiek nie każda sala przewiduje takie spadki cenowe.

Następną zaletą jest magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia. Gdyby jeszcze tylko można liczyć na dużą ilość śniegu, to tło do wykonywania fotografii będzie wspaniałe. Do tego, organizując wesele w Boże Narodzenie nie będziemy mieli problemu z wolnym. W święta niewielka ilość osób idzie do pracy, dzięki czemu będziemy wiedzieć, że większość gości będzie chciała jednak przyjechać na nasze przyjęcie.

Jedynym minusem takiego przyjęcia są niskie temperatury panujące na zewnątrz. Kobieta w cienkiej sukni może zmarznąć na dworze. Jeżeli jednak odpowiednio się postaramy, to dzięki odpowiedniemu nakryciu ani pani, ani pań nie będą narzekali na minusowe temperatury. Tak samo będzie również w przypadku gości. Po ceremonii kościelnej lub cywilnej wszyscy udadzą się na pięknie przygotowaną salę na wspaniałe wesele.

Artykuł powstał we współpracy z hotelem Warsawplazahotel.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ