Hotel na czterech kółkach

Coraz więcej ludzi ceni sobie spontaniczne wycieczki, na których mogą cieszyć się oni ciszą oraz otoczeniem natury. Miejski zgiełk i luksusowe hotele odeszły trochę w zapomnienie, na rzecz dzikości i obcowania ze spokojem. Idealnym rozwiązaniem na tego rodzaju wyprawy jest wynajem kampera, co pozwala odkrywać wiele pięknych miejsc, a dodatkowo rozkoszować się górami, polami czy morzem.

Znamy Wasze potrzeby

Nasza firma doskonale zna potrzeby swoich Klientów oraz fanów wszelkich podróży. Oferujemy wynajem kamperów w stolicy Małopolski oraz na Śląsku — w Katowicach i Bielsko-Białej. Wynajmowane przez nas kampery wyposażone są we wszystkie najważniejsze rzeczy, dlatego podróżując z nami, nie musisz się martwić o kubki, pościel, talerze czy peleryny przeciw deszczowe. My zadbaliśmy o wszystko, po to, abyście Wy nie musieli! Nie ważne czy wybierasz się zimą na narty, czy latem na spływ kajakowy — nasze samochody są dostosowane do każdej pory roku oraz do waszych potrzeb.

Stawiamy na bezpieczeństwo

Wynajmując kampery, stawiamy przede wszystkim na Wasze bezpieczeństwo. Nasze pojazdy wyposażone są w zapasowe koło, blokady antywłamaniowe na drzwi, gaśnice, apteczki czy koce gaśnicze. Wynajmując kamper, nie musisz się martwić o ubezpieczenia, czy gwarancję, gdyż o wszystko dbamy my! Dodatkowo jesteśmy pod telefonem o każdej porze dnia i nocy, aby pomagać Wam z napotkanymi problemami. Z naszą firmą nie musisz martwić się o nic — dla nas liczycie się Wy i Wasz odpoczynek.

Wynajmując kampery

Wygoda i odpoczynek

Nasze kampery to definicja praktyczności, wygody i miejsca idealnego na wakacje. Dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych pomysłów, w wynajmowanych kamperach znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie: kuchnię, łazienkę, a nawet jadalnię. To dobrze zagospodarowane wnętrze pomieści aż pięć osób.

Podróżuj z nami

Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się wynajmem kamperów na terenie Małopolski, to dobrze trafiliście! Z pojazdami naszej firmy czekają Was niezapomniane wakacje. Wynajem kamperów z naszą firmą przebiega sprawnie, szybko i bezproblemowo. Pojazdy dostępne w naszej ofercie to nie tylko wygoda, ładne wnętrze,  czy atrakcyjna cena. To również możliwość odwiedzenia pięknych miejsc w Polsce i za granicą, które można poznać z innej perspektywy niż dotychczas. Jeśli jesteście zainteresowani hotelem na czterech kółkach, to zapraszamy do kontaktu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ