Domki letniskowe nad morzem w Rewalu

Czas powziąć decyzje dotyczące nadchodzącego urlopu. Miesiące mijają szybko i pora wyjazdu zbliża się dużymi krokami. Polskie morze oferuje mnóstwo atrakcji i miejsc wyjątkowo uroczych. Zachęcamy do skorzystania z oferty hotelowej zapewniającej wygodne domki nad morzem. W niedalekiej odległości od morza i wyposażone nadzwyczaj funkcjonalnie.

Zachodniopomorska stanica

Rewal położony jest w części zachodniej wybrzeża bałtyckiego należącego do Polski. Województwo zachodniopomorskie, powiat Gryfice. Jest to wieś wypoczynkowa z szeroką plażą i przystanią morską. Po wojnie nosiło nazwę Pamiątkowice, jednak z czasem powrócono do historycznej nazwy miejscowości.

Baza hotelowa w Rewalu

W skład zaplecza hotelowego Rewala wchodzi wiele obiektów na różnym poziomie cenowym. Oprócz hoteli i pensjonatów istnieje spora sieć dobrze zorganizowanych mniejszych jednostek zakwaterowania. Letniskowe domki w Rewalu nad Bałtykiem to bogata oferta ciekawych propozycji.

Wybierać można pośród różnych obiektów. Są tam pojedyncze domki osadzonych na samodzielnych działkach w pobliżu morza. Domki zbudowane są z naturalnych materiałów, jak drewno i cegła. Oferowane są do dyspozycji gości całe kompleksy wypoczynkowe z domkami z bali o zróżnicowanej powierzchni.

Jedne i drugie posiadają pełną infrastrukturę funkcjonalną. Mała architektura uzupełnia w praktyczny sposób wyposażenie terenu. Grille, miejsca na ogniska i place zabaw dla dzieci harmonijnie komponują się z otoczeniem.

Dla kogo przeznaczona jest oferta domków letniskowych?

Każdy, kto ceni spokój i intymną atmosferę powinien wziąć pod uwagę wybór tego rodzaju zakwaterowania. Niezależność i indywidualność każdej lokalizacji sprzyja podejmowaniu decyzji bez niepotrzebnej zwłoki.

Rodziny wybierające się na wczasy razem ze swoimi pociechami powinny realnie rozważyć dogodności płynące z mieszkania w obiekcie samodzielnym, którego nie trzeba dzielić z innymi letnikami. Bliskie sąsiedztwo innych gości w hotelu nie sprzyja budowaniu atmosfery spokoju.

Każdy, kto natomiast potrzebuje spokoju, również znajdzie w Rewalu dla siebie spokojny port.

Warunki finansowe

Oferta bazy hotelowej Rewala zapewnia tanie domki nad Morzem Bałtyckim. Spośród wielu setek pozycji można wybierać obiekty, których ceny zaczynają się trzydziestu, a nawet dziesięciu złotych za osobę.

Opis miejscowości

Rewal to niezbyt rozległa miejscowość. Poza sezonem urlopowym liczba mieszkańców wsi spada do około tysiąca. Wieś leży w środkowej części Wybrzeża Trzebiatowskiego. Krajobraz okolicy dawniej rzeźbił lodowiec napierający i ustępujący w okresach ocieplenia. Morena lodowcowa ukształtowała nadbrzeżną wydmę chroniąca wałem piaskowym tereny położone u jej podstawy. Morze w wyniku naporu na zepchnięty przez lodowiec materiał skalno-mineralny, utworzyło malowniczy klif. Jesienne sztormy walczą z nabrzeżem podcinając podnóże skarpy, która sięga kilkunastu metrów wysokości.

Szeroka plaża ma kilkanaście metrów szerokości, czysty piasek, o który dbają każdego dnia służby komunalne i rozciąga się na długości około trzystu metrów wybrzeża morskiego.

Do atrakcji miejscowości należy znana rzeźba autorstwa Wiktora Szostało pod tytułem Pomnik Szkielety Wielorybów. Poprzez miejscowość Rewal przebiega czerwony szlak turystyczny o nazwie Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego. Jest to dalekobieżny szlak turystyczny o sygnaturze europejskiej E-9. Przy ulicy parkowej znajduje się taras widokowy położony na klifie. Z niego można podziwiać malownicze wschody i spokojne zachody słońca. W parku miejskim można podziwiać repliki fauny morskiej.

Źródło: https://www.przymorzu.pl/noclegi/domki-letniskowe

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ