Ferie zimowe w otoczeniu jezior i lasów – doświadcz prawdziwego spokoju

0
1137

Zbliżają się ferie zimowe, czas kiedy Twoje dzieci moją dwutygodniową przerwę od nauki szkolnej. Może jest to świetna okazja, aby zorganizować rodzinny wypoczynek? Jest mnóstwo możliwości spędzania czasu wolnego. Niektórzy lubią wycieczki krajoznawcze, inni sporty zimowe, wspinaczki, narciarstwo, a jeszcze inni wolą wycieczki piesze.

Ferie zimowe na Mazurach to strzał w dziesiątkę! Zarówno Ty, jak i Twoja rodzina, będziecie zachwyceni, zwłaszcza, jeśli wybierzecie na miejsce wypoczynku hotel Masuria w Łukcie. Nikt nie będzie się nudził bez względu na wiek i indywidualne zainteresowania. Naprawdę jest co robić na Mazurach podczas ferii z dziećmi, zwłaszcza jeśli zamieszkasz w tym pięknym ośrodku Masuria. Łukta to duża wieś leżąca w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim, na styku Pojezierzy Olsztyńskiego i Ostródzko-Iławskiego. Widoki są tu przecudne o każdej porze roku.

Krystaliczne wody jezior Łukty na tle dziewiczej przyrody, z dala od cywilizacji jest miejscem, w którym odnajdziesz spokój, zregenerujesz siły, zrelaksujesz się i odpoczniesz od wielkomiejskiego gwaru, od codziennej rutyny. A kiedy po porannym spacerze zechcesz zaznać innej formy wypoczynku, to w w hotelu Masuria znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Ferie na Mazurach, w hotelu Masuria

Masuria jest hotelem SPA oferującym usługi odnowy biologicznej. Ośrodek serwuje posiłki przygotowane z warzyw, owoców i ziół z ekologicznych gospodarstw, a także ryby i mięsa z własnej wędzarni. Zwolennicy sauny mogą relaksować się w saunie fińskiej usytuowanej bezpośrednio nad jeziorem i jednocześnie podziwiać taflę jeziora i okoliczne lasy przez szklaną ścianę obiektu. Inne atrakcje, które proponuje hotel, to relaks w Strefie Wellness, basen, łaźnia parowa, zabiegi SPA. Twój czas spędzony w w hotelu Masuria z całą pewnością zaowocuje i wrócisz wraz z rodziną wypełniony energią, zrelaksowany i gotowy do podjęcia codziennych obowiązków.

Artykuł powstał we współpracy z hotelem HotelMasuria.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ