Jaki kierunek wakacji wybrać, Turcję czy Egipt?

Z pewnością każdy o tym wie, iż Turcja oraz Egipt to dwa najpopularniejsze wakacyjne kierunki podróży większości polaków. Piaszczyste oraz szerokie plaże w Turcji, oraz w Egipcie, a także gwarancja przepięknej pogody przez cały urlopowy okres sprawia, iż zarówno Egipt, jak i Turcja są coraz chętniej odwiedzanymi przez turystów kurortami. Podczas gdy w Polsce panuje niesamowity chłód, w Egipcie niemal każdego dnia świeci słońce, dlatego też coraz większa liczba polaków decyduje się spędzić kilka zimowych dni z dala od mrozu, wybierając egzotyczne klimaty. Jednak większość osób ma dosyć spory dylemat wybierając kierunek swojej eskapady. Lepiej pojechać do Egiptu czy też do Turcji? Odpowiedź niestety nie należy do najprostszych, ponieważ zarówno pierwszy, jak i drugi kierunek gwarantuje niesamowite przeżycia oraz przepiękną pogodę każdego dnia. Jednak podróż zarówno do Egiptu, jak i do Turcji jest praktycznie niemożliwa, dlatego też należy dokonać odpowiedniego wyboru.

Wakacje w Turcji.

Turcję charakteryzuje przede wszystkim zróżnicowana baza hotelowa, dzięki czemu każda osoba powinna znaleźć coś, co sprosta jej wymaganiom. Oprócz tego znajdują się tam najpiękniejsze plaże, a także bardzo ciekawe kurorty, które mają do zaoferowania bardzo wiele ciekawych atrakcji. Dosyć istotny jest również fakt, iż praktycznie przez cały rok można w tym kraju liczyć na przepiękną pogodę, która w Polsce niestety jest do pozazdroszczenia.

Wakacje w Egipcie.

Egipt to jeden z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów, ponieważ przez cały rok panuje tam przepiękna i bardzo ciepła pogoda. Gdy w Polsce jet zima i temperatury spadają grubo poniżej zera, w Egipcie można liczyć na temperatury przekraczające 25 stopni Celsjusza. Decydując się na spędzenie wakacji w Egipcie, można nieco urozmaicić pobyt, decydując się przykładowo na różnego rodzaju sporty wodne jak np. windsurfing, kitesurfing czy też pływanie. Oprócz tego wiele hoteli oferuje dodatkowe i bardzo ciekawe atrakcje, z których zawsze warto skorzystać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ