Niezwykła kraina rozrywki, czyli Gran Canaria

Gran Canaria to wyjątkowe miejsce na mapie świata, ponieważ podobnie jak słynna Teneryfa oferuje turystom na prawdę dosyć sporą ilość przeróżnych atrakcji. Wielu osobom zależy przede wszystkim na tym, aby spędzić niezapomniane i rozrywkowe wakacje, dlatego też wybierając się na Gran Canarie, nikt z pewnością nie znajdzie żadnego powodu do narzekania.

Wakacje w gronie rodzinnym i ze znajomymi.

Decydując się na rodzinny wyjazd, wiele osób ma pewne obawy związane z tym, czy w danej lokalizacji będzie na tyle atrakcji, które zainteresują osoby w różnym wieku, dlatego warto wiedzieć o tym, iż na Gran Canari każda osoba znajdzie coś dla siebie. Na wyspie znajdują się liczne parki rodzinne, ogrody zoologiczne oraz botaniczne, które zaciekawią nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Jednym z piękniejszych parków, który koniecznie trzeba odwiedzić jest Palmitos Park, który łączy w sobie tradycyjne zoo z pokazami sztuczek takich swoich podopiecznych jak delfiny czy sokoły. Kolejne bardzo ciekawe lokalizacje to Cocodrilo Park, w którym można podziwiać krokodyle oraz Camel Park, w którym można zobaczyć wielbłądy. Osoby, które nie przepadają za zwierzętami, mogą np. wybrać się do Sioux City, czyli stylizowanej na kowbojską wioskę, która umożliwia przeniesienie się w czasie.

Zwolennicy kąpieli i wodnych rozrywek powinni koniecznie wybrać się do Aqualandu, który oferuje kilkanaście przeróżnych atrakcji. Oprócz tego warto odwiedzić również Holiday World, czyli wesołe miasteczko, w którym można przejechać się górską kolejką lub skorzystać z innych atrakcji.

Nurkowanie, sporty wodne i inne atrakcje.

Amatorzy nurkowania z pewnością będą zadowoleni, gdyż podwodny świat Gran Canarii skrywa wiele tajemnic, które z pewnością są warte odkrycia. Na wyspie znajdują się liczne szkoły nurkowania, dlatego też każda osoba może rozpocząć swoją podwodną przygodę. Oprócz nurkowania wyspa oferuje możliwość uprawiania praktycznie wszystkich znanych sportów wodnych, a także jazdę konną czy też grę w golfa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ