Urlop w Bułgarii - Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg?

Wiele osób marzy o tym, aby spędzić wakacje w Bułgarii, jednak bardzo często zastanawia się nad tym, czy wybrać Słoneczny Brzeg, czy może Złote Piaski? Niestety odpowiedni wybór jest dosyć ciężki, ponieważ zarówno pierwsza, jak i druga lokalizacja są niezwykle piękne i bardzo chętnie odwiedzane przez wielu turystów i to każdego roku. Niezdecydowane osoby mogą oczywiście przykładowo jeden tydzień spędzić na Słonecznym Brzegu a drugi na Złotych Piaskach, jednak w takim przypadku należy liczyć się z dosyć dużym kosztem, dlatego też nie każda osoba może sobie na coś takiego pozwolić. Z tego właśnie względu należy wybrać jeden z tych dwóch kurortów, jednak jest to dosyć trudne zadanie. W związku z tym warto nieco bliżej zapoznać się obydwoma lokalizacjami.

Złote Piaski.

Z pewnością nie każda osoba o tym wie, ale Słoneczne Piaski to najstarszy bułgarski kurort, który cieszy się wśród turytów niezwykłą popularnością. Czym tak naprawdę odznacza się ten właśnie kurort? Przede wszystkim tym, że posiada piękną plażę, która oddzielona jest od lądu rozległymi lasami. Takie połączenie jest bardzo korzystne praktycznie dla każdego, ponieważ las stanowi bardzo istotną barierę od upałów (które nie wszystkim odpowiadają), jednak należy liczyć się przede wszystkim z tym, iż promieni słonecznych jest tutaj zdecydowanie mniej niż na Słonecznym Brzegu. Złote Piaski są więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie przepadają zbytnio za upałami. Dla osób, które lubią dyskoteki, nocne zabawy, restauracje i kluby otwarte do białego rana Złote Piaski są zdecydowanie najlepszą lokalizacją.

Słoneczny Brzeg.

Słoneczny Brzeg to kurort, który latem oferuje spore ilości słońca i przepiękne oraz bardzo szerokie plaże, które są z pewnością marzeniem niejednej kobiety. Kurort ten od Złotych Piasków odróżnia przede wszystkim większa ilość nowoczesnych hoteli, które co roku przyciągają miliony turystów. Decydując się na wakacje w tym właśnie miejscu, należy wiedzieć przede wszystkim o tym, iż jest to dużo droższy kurort niż Złote Piaski, głównie ze względu na dosyć sporą liczbę turystów z Niemiec oraz Holandii.

[Głosów:5    Średnia:3.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ