Co prawda od kilku sezonów lato nas nie rozpieszcza. Pogoda bywa różna, klimat się ociepla, trudno cokolwiek w tej materii przewidzieć. Na szczęście obecny rok zwiastuje więcej słońca i jeszcze wyższe temperatury. Jest to doskonały moment do spędzenia urlopu nad polskim morzem. Rodzi się pytanie – dokąd się wybrać, aby wolny czas zaliczyć do udanych? Odpowiedź przynosi http://www.baltichome.pl/ a konkretniej – ich znakomita oferta.

Słońce i morskie kąpiele.

Morze Bałtyckie jest bardzo enigmatyczne. Surowa aura przeplata się tu z intensywnymi promieniami letniego słońca. Z roku na rok przybywa coraz więcej turystów zagranicznych doceniając liczne walory polskich plaż. Trudno stawać w szranki z przysłowiowymi Kanarami, daleko jest także do prestiżu francuskich kurortów, ale śmiało można polecić w ciemno dwie perły ulokowane nad samym Bałtykiem, mianowicie – Świnoujście oraz Międzyzdroje. Skoro już mowa o tych przeuroczych zakątkach warto podkreślić mnóstwo występującej tam zieleni, przepiękne krajobrazy i wyjątkowy klimat. To właśnie bliskość natury jest fundamentem dobrego wypoczynku. Słońce i morskie kąpiele występują w pakiecie!

Świnoujście i Międzyzdroje.

Świnoujście to jedyne miasto w Polsce występujące na przestrzeni kilkudziesięciu urokliwych wysp. W większości są to wyspy dzikie – niezamieszkałe, ale są także trzy w pełni skomunikowane w których tętni wakacyjne życie – Wolin, Uznam oraz Karsibór. Położenie tych wysp sprawiło, iż bardzo dynamicznie rozwija się tutaj turystyka niosąca ze sobą moc przeróżnych atrakcji. Ponadto na wschodzie miasto sięga granicy Międzyzdrojów. A skoro o nich mowa…

Międzyzdroje to zdecydowanie najbardziej urokliwe miasto nad polskim morzem. Unikalny mikroklimat zapewnia ich umiejscowienie pomiędzy Wolińskim Parkiem Narodowym, a plażą, której niespotykanym walorem jest wiele klifów. Niesamowite plaże, powietrze z ogromną zawartością jodu, oraz bliskość przyrody to główne zalety tego miejsca. Z pewnością są gwarancją udanego wypoczynku.

Komfort i niezależność.

Baltic Home to firma zajmująca się organizacją wynajmu apartamentów oraz pensjonatów zarówno w Międzyzdrojach, jak i w Świnoujściu. Organizacja odbywa się na podstawie umów z właścicielami danych obiektów. W skład szerokiej oferty wchodzi kompleksowy wynajem obiektów z uwzględnieniem indywidualnych wymagań właściciela, wszelkie działania natury marketingowej, w tym reklama i informacje, całościowa obsługa prawna, przygotowanie kompletu dokumentacji, pełna i na najwyższym poziomie obsługa, rezerwacje oraz inne usługi wynikające z zaleceń indywidualnych. Mottem przyświecającym działaniom doświadczonej firmy Baltic Home jest komfort oraz niezależność. Warto zapoznać się ze szczegółami oferty i od razu wyszukać nocleg na stronie – http://www.baltichome.pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ