Urlop w Wiśle

Położona w Beskidzie Śląskim Wisła to miejscowość, która oferuje mnóstwo atrakcji dla turystów. To wspaniały wybór dla miłośników górskiego trekkingu, a także dla narciarzy. Co zwiedzić podczas swojego pobytu w Wiśle? Gdzie przenocować wygodnie i w przystępnej cenie?

Atrakcje w Wiśle – co warto zobaczyć?

Wisła jest miejscowością o wielu ciekawych atrakcjach i z pięknymi, górskimi widokami. To dobre miejsce na wycieczkę we dwoje oraz wyjazd dla całej rodziny.

Przede wszystkim Wisła zachwyca krajobrazami, które można podziwiać z górskich szlaków i okolicznych szczytów jak Czantoria Wielka, Barania Góra, Stożek, Soszów Wielki, Malinowska Skała. Szlaki mają zróżnicowany poziom trudności, dostępne są także kolejki. W trakcie wycieczek warto koniecznie zobaczyć wodospady Białej Wisełki, do których zaliczają się Kaskady Rodła.

Wisła oferuje również inne atrakcje jak Zamek Prezydencki, Myśliwski Zameczek Habsburgów, Muzeum Beskidzkie, skocznia narciarska im. Adama Małysza. Dostępne są też parki linowe dla dzieci i dorosłych.

Noclegi w Wiśle – gdzie przenocować?

Gdy chodzi o noclegi, wybór jest spory, na przykład można wybrać pensjonaty, hotele czy apartamenty w Wiśle. Na szczególną uwagę zasługują te ostatnie – oferty jak Wisłaapartamenty cieszą się dużym powodzeniem ze względu na dużą przestrzeń do dyspozycji, pełne wyposażenie oraz niskie ceny.

Turystom chcącym wybrać apartamenty Wisła może zaoferować pełną paletę obiektów, które zlokalizowane są w centrum miasta, a pobliżu popularnych ośrodków narciarskich, ale i na jego obrzeżach, blisko szlaków turystycznych.

Wybierając apartamenty w Wiśle, wcale nie trzeba przygotowywać się na wysoki wydatek. Za nocleg w obiektach w kategorii Wisłaapartamenty trzeba najczęściej zapłacić od około 200 złotych za noc za dwie osoby. W przypadku większych grup osób ceny są już wyższe i wynoszą najczęściej około 300-500 złotych.

Poszukujący niższych cen mogą zdecydować się na noclegi w pensjonatach, a także w prywatnych kwaterach. Tam ceny zaczynają się już od 50 złotych za jedną osobę za dobę, lecz komfort nie jest aż tak wysoki jak w apartamentach.

Dzięki noclegom jak apartamenty Wisła może stać się jeszcze bardziej komfortowa, a przy tym wcale nie taka droga. Z dostępnymi ofertami noclegowymi w Wiśle można zapoznać się online. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie i przez internet.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ