Nadeszły wakacje. Jeśli Twoje dzieci są w wieku, w którym uważają urlop z rodzicami za szczyt obciachu, to przed Tobą trudne zadanie. Wysłanie pociechy na wczasy z rówieśnikami często jest kosztowne. A co resztą potomstwa i oczywiście z rodzicami? Wam także należy się odpoczynek. W takich chwilach dobrze jest wziąć głęboki oddech i rozpocząć negocjacje.

Często nie doceniamy własnego kraju. Uważamy, że za granicą jest lepiej. Nie potrafimy nawet komuś odpowiedzieć na pytanie: gdzie warto pojechać w Polsce? Warto usiąść na chwilę i przypomnieć sobie o miejscach, w które chcieliśmy wyjechać będąc dziećmi. Może zawsze chciałeś zobaczyć Gdańsk, Wrocław, a może Kraków? Wciągnij do rozmowy pociechy. One też mają swoje marzenia. Jeśli myślisz, że nie ma takiej wycieczki w Polsce, która zadowoliłaby Twoje dzieci, to jesteś w błędzie. Na pewno w ciągu pięciu minut wyliczą przynajmniej kilka miejsc, o których marzą. Jako rodzic możesz podsuwać im także nowe rozwiązania, na przykład Energylandię.

DOTRZESZ DO NAS Z KAŻDEGO MIEJSCA W POLSCE

Wycieczki po Polsce można zaplanować na kilka sposobów: samochodem, pociągiem, autobusem lub samolotem. Każdym środkiem transportu dotrzesz do małopolski. Aby znaleźć Energylandię, musisz udać się do miejscowości Zator. Znajduje się ona w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem. Możesz więc postawić na jednodniowy wypad albo na kilkudniową wycieczkę, która pozwoli Wam na odwiedzenie wielu miejsc. Na wizytę w naszym lunaparku warto zarezerwować sobie cały dzień. Od rana do wieczora.

SPEŁNIAMY MARZENIA

Wyjazd z dziećmi do Energylandii to wyprawa do krainy marzeń. U nas najmłodsi stają się rycerzami i księżniczkami, zwiedzają Safari i bawią się z krasnalami. Całe rodziny mogą oddać się zabawie na roller coasterach, spływach wodnych czy odjechanych wahadłach. Dysponujemy także cichym kącikiem mamy i dziecka, w których można zająć się maleństwem: nakarmić je, przewinąć lub uśpić. W naszym wesołym miasteczku nie trzeba cały czas funkcjonować na najwyższych obrotach. Ukojenie znajdziecie w naszym aquaparku lub w wioskach. Nasi goście mogą przenieść się w czasie do dawnej osady vikinów. Tam wcielą się w jednego z tych dzielnych wojowników i poznają ich obyczaje. Dowiedzą się także jak wyglądało codzienne życie tych skandynawskich bohaterów. Druga wioska zabierze Was na szwajcarską prowincję, u podnóża Alp. To urocza miejscowość, pełna pięknych domków, alejek i dekoracji.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Do tej pory Energylandii zaufały już dziesiątki tysięcy osób. Każda zabawa u nas pełna jest radości i beztroski, bo najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Atrakcje zgromadzone w parku posiadają wszystkie niezbędne atesty. Energylandia uzyskała certyfikat ISO 9001, który jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec systemu odpowiadającego za zarządzanie jakością w organizacji. Aby takie jednodniowe wycieczki przebiegały bez zakłóceń, cała zabawa odbywa się pod okiem doświadczonej obsługi, która służy pomocą w każdej sytuacji. Nasi pracownicy pilnują, aby żadne z dzieci nie wydostało się poza teren parku bez opieki. Przy niektórych z atrakcji sprawdzają również czy jest ona dostosowana do wieku lub wzrostu malucha.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ